Logo Kurier Iławski

Pierwsza strona
INFORMACJE
Opinie
Kurier Zdrowia i Urody
Papierosy
CENNIK MODUŁOWY
Ogłoszenia drobne
Ogłoszenia modułowe
Stopka
Wyszukiwarka
FORUM

INFORMACJE
20 lat Warmii i Mazur w Unii Europejskiej. Co nam się udało?
Koalicja ognia i wody
Zwycięzcy drugiej tury
Jak trwoga to do... piwnicy
Nie daj się oszukać!
Zbudują wojskowy radar radiolokacyjny
Pierwsza taka operacja
Do studzienki mógł wpaść człowiek!
Jakie komitety wystartują w wyborach?
Wilki rozszarpały psy domowe na oczach dziecka
Radna Ewa Jackowska: Czuję się oszukana!
Leczyła duszę i ciało. Anna Betley-Duda
Urodziła na klatce schodowej
Film „Na żelaznej drodze: 150 lat kolejowej Iławy”
Strajk w markecie Kaufland
Atak wilka na dzieci
Historyczne nominacje rządowe dla naszych z regionu
Budowa zabrała młode życie
Szokujący incydent w Szkole Podstawowej nr 1
Burmistrz jednak podnosi podatki
Więcej...

Forum

40. 
Wchodzę na tą stronę, żeby sobie poczytać co też Sz. P. Jarosław odpisuje na niektóre listy. Dochodzę do wniosku, że jest Pan zarozumiały, butny i pełen ignorancji. Pan daje prawo wypowiedzieć się każdemu, ale najlepiej jakby każdy wypowiadał się tak jak Pan chce i pisał tylko to, co Panu się podoba. Panie Jarosławie, nie jest Pan najmądrzejszą i wszechwiedzącą osobą w Iławie (czytając Pana odpowiedzi na listy, wnioskuję że za takiego się Pan uważa). Tylko w jednym się z Panem zgadzam, a mianowicie, że Maśkiewicz to dno totalne.
 aro

zx10@interia.pl
  5574683
 Iława, Czwartek 12-08-2004
Odp. 
„(...) najlepiej jakby każdy wypowiadał się tak, jak Pan chce i pisał tylko to, co Panu się podoba (...)”. Jesteś w błędzie, zapewniam. To, że zdarza mi się polemizować z niektórymi poglądami, jest moim - tak jak i twoim - świętym prawem. Nie pozjadałem wszystkich rozumów, mam co najwyżej własne zdanie na kilka tematów. Nie musisz się ze mną zgadzać, ale przynajmniej uszanuj.
 red. nacz. Jarosław Synowiec

jarek@nki.pl
 Iława, Piątek 13-08-2004

36. 
A co z wyrokiem Sądu w Elblągu? Sprawa związana była z samorządową kampanią wyborczą w 2002 roku. Wyrok skazujący (nieprawomocny) był. I proszę nie nazywać mnie kłamcą, bo to raczej NKI pomija pewne fakty, co stanowi zakłamanie rzeczywistości, a ja jeszcze kontaktu z nią nie utraciłem i wiem, że piszę prawdę. Pozdrawiam. Sorrki za nie gramatyczność, ale chyba wiadomo o co mi chodzi.
 Silencio
 Wtorek 10-08-2004
Odp. 
Poszło wtedy o głośne hasło wyborcze „Bankrut z Lubawy precz od Iławy”, a więc nie chodziło o sprawki finansowe urzędującego wtedy burmistrza (tak jak niedawno w przypadku Maśkiewicza i mataczenia przez niego pieniędzmi przy temacie nieistniejących ulic w Lubawie). Rozprawa, na którą się powołujesz, odbyła się w Elblągu z powództwa Maśkiewicza przeciwko Żylińskiemu (w prywatno-skargowym trybie 48 godzin). W ciągu następnego tygodnia Żyliński został przez NSA [poprawka: Sąd Apelacyjny w Gdańsku] oczyszczony ze wszystkich zarzutów. Jeśli nie widzisz różnicy pomiędzy trybem wyborczym a rozprawą karną; jeśli nie widzisz różnicy pomiędzy oskarżeniem prywatnym a oskarżeniem wysuniętym oficjalnie przez prokuraturę; jeśli nie widzisz różnicy pomiędzy hasełkami wyborczymi a znikającą kasą pomiędzy nieistniejącymi ulicami w Lubawie; jeśli wreszcie nie widzisz różnicy pomiędzy zwykłą pyskówką polityczną a ordynarnym skokiem na publiczne pieniądze – to gratuluję obywatelskiej postawy i kiepskiego poczucia humoru.
 red. nacz. Jarosław Synowiec

jarek@nki.pl
 Iława, Piątek 13-08-2004

35. 
Całkowicie zgadzam się z redaktorem naczelnym Kuriera oraz pozostałymi osobami, że Maśkiewicz to w chwili obecnej największy problem Iławy w jej życiu publicznym. Kurierowi jako redakcji należy się szacunek, że nie uległ naciskom nowej władzy i cały czas odważnie relacjonuje różne jej poczynania.
 Robert
 Wtorek 10-08-2004

33. 
Z tego co pamiętam, to były burmistrz A. Żyliński podczas swego urzędowania, miał również wyrok nieprawomocny i wtedy nikt go nie nazywał kryminalistą i nikt nie mówił mu, że powinien odejść skoro ma wyrok nawet jeśli był on nieprawomocny. Jak dobrze pamiętam, to Maśkiewicz uważa, że stanowisko takie jak burmistrz powinno się sprawować nie więcej jak 2 kadencje i właśnie tak było w Lubawie, a w Iławie, myślę że będzie tak samo. Bo Maśkiewicz to nie Żyliński. Żyliński uważał i myślę że nadal tak sądzi, iż jest jedyną osobą godną sprawowania urzędu burmistrza w Iławie oraz że powinien to stanowisko sprawować do końca swych dni. Poza tym co się tak Bolo irytujesz to domena słabych ludzi. Pozdrawiam.
 Silencio
 Poniedziałek 09-08-2004
Odp. 
Bardzo cię proszę niejaki Silencio, abyś nie zmyślał i nie kłamał w żywe oczy – zwłaszcza w bardzo ważnych sprawach publicznych. Nie mam najmniejszej ochoty być adwokatem pana Żylińskiego, ale znam doskonale wszystkie trzy kadencje jego pracy począwszy od roku 1990. Byłem bacznym ich obserwatorem i dokuczliwym recenzentem (np. w roku 1994 to ja pierwszy przyczepiłem się do sprawy półwyspu „Czapla” jak przysłowiowy rzep do psiego ogona – i co, nie miałem racji?!). Panu Żylińskiemu można co nieco zarzucić, ale – zapewniam – na pewno nie to, że miał konflikty z prawem. Pod tym względem rzeczywiście „Żyliński to nie Maśkiewicz”. Resztę twojego wywodu pozostawiam bez komentarza.
 red. nacz. Jarosław Synowiec

jarek@nki.pl
 Iława, Poniedziałek 09-08-2004

30. 
Do Silencio. Jak ci się coś kolego nie podoba, to ty sam się nie odzywaj. Każdy ma prawo się wypowiedzieć - o ile ma to ręce i nogi... Pan Maśkiewicz mieszka w Iławie, ale dawno z niej zdezerterował. Do Iławy wrócił z Lubawy jako mały uciekinier stamtąd i wielki tutaj obiecywacz gruszek na wierzbie. Ha ha - taki lokalny Stan Tymiński. Po dwóch latach jego żałosnych rządów widać, że gdyby go nie było, to też nic by się nie stało, bo gorzej już być nie może, a miasto i tak żyje swoim życiem... Można go lubieć lub nie, można go popierać lub nie - ale skazujący wyrok sądu jest stryczkiem dla osoby publicznej (takiej jak burmistrz) !!! Jest mi wstyd, że na czele mojego miasta stoi kryminalista. Iława się cofa. Iława upada. Wstyd jak cholera.
 Bolo

bolo333@op.pl
 Iława, Niedziela 08-08-2004

27. 
Do TASIOR LON. Sam jesteś kretynem, nie znasz tematu - to się nie odzywaj. Burmistrz jest z Iławy.
 Silencio
 Piątek 06-08-2004

25. 
To co piszecie o tym waszym burmistrzu Iławy, napawa mnie śmiechem. Dopuscili u siebie do władzy kretyna z innego miasta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 TASIOR LON

grasiklondyn@wp.pl, lat 45
  3155725
 londyn, Czwartek 05-08-2004

16. 
Trochę jestem zły na NKI! Dlaczego? Bo czekam na nowe wydanie tygodnika, a nie mam możliwości kupienia jej. Czy nie możecie wrzucać chociaż najważniejszych materiałów z bieżącego numeru do internetu! Ciężko jest kupić NKI w stolicy. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej sugestii.
 Greenpol
 Warszawa, Środa 04-08-2004
Odp. 
Na stronie internetowej „Kuriera” aktualna jest tylko bieżąca jedynka tygodnika, natomiast wybrane artykuły, felietony oraz komplet ogłoszeń drobnych publikujemy w sieci z tygodniowym opóźnieniem. Wynika to z przyjętej strategii marketingowej. Prosimy o zrozumienie. Pozdrawiamy iławian w Warszawie.
 red. nacz. Jarosław Synowiec

jarek@nki.pl, lat 52
 Iława, Środa 04-08-2004

12. 
To o Darku – to czysta prawda. Darek jest nie tylko super, ale jest The Best.
 ajnk
 Niedziela 01-08-2004

11. 
Pozdrowienia dla całej Iławy posyłają chłopaki z Sochaczewa. Gorące buziaczki przesyłamy dla Baśki, Izy i Małgośki znad Jezioraka. Te wakacje wspominać będziemy do końca życia.
 Ferajna z Sochaczewa
 Sochaczew, Sobota 31-07-2004

4. 
A gdzie jest stara księga? Chciałem do jednej takiej wypowiedzi się ustosunkować. A tu klops... Szkoda. Mogliście stare wpisy wkleić tutaj...
 Bolo

bolo333@op.pl
 Iława, Czwartek 29-07-2004

3. 
super stronka!!!!!!!!
nic ująć nic dodać
 misia

misia_majewska@wp.pl, lat 31
  1074438
 iława, Czwartek 29-07-2004

1. 
O! Nowa księga gości jest! To zaskoczyliście mnie wielce. Widzę, że jednak coś się dzieje na tej stronie :) To się chwali :) A co ze starą księgą? Były tam fajne wpisy, których tutaj juz nie ma...
 Darek
 Warszawa, Czwartek 29-07-2004
Odp. 
Serdecznie dziękuję naszemu web-majstrowi Darkowi Osowskiemu za współudział w pracach nad stroną firmową www „Nowego Kuriera Iławskiego”. Darek jest niesamowitym kolesiem. Wykazał się hartem ducha, męstwem i profesjonalizmem. Udaje mu się w bardzo krótkim czasie realizować nasze pomysły i zachcianki. Darek, dziękujemy...
 red. nacz. Jarosław Synowiec

jarek@nki.pl, lat 52
 http://www.nki.pl
 Iława, Czwartek 29-07-2004


Strona [ poprzednia 1 2 3 ... 193 194 195 ... 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 ] z 389



103200755



REDAKCJA:
redakcja@kurier-ilawski.pl


Zaproszenia: co, gdzie, kiedy?
informator@kurier-ilawski.pl


Biuro Ogłoszeń Drobnych:
ogloszenia@kurier-ilawski.pl


Biuro Reklamy:
reklama@kurier-ilawski.pl


Kronika Towarzyska:
kronika@kurier-ilawski.pl






Pierwsza strona | INFORMACJE | Opinie | Kurier Zdrowia i Urody | Papierosy | CENNIK MODUŁOWY | Ogłoszenia drobne | Ogłoszenia modułowe
Stopka | Wyszukiwarka | FORUM | 
E-mail: redakcja@kurier-ilawski.pl, reklama@kurier-ilawski.pl, ogloszenia@kurier-ilawski.pl
Copyright © 2001-2024 - Kurier Iławski. Wszystkie prawa zastrzeżone.